SFP+ Modul Singelmodus 10GB 10km - Mikrotik

SFP+ Modul Singelmodus 10GB 10km - Mikrotik
Varenr.
S+31DLC10D
Pris
kr 2 299,00

Kvantumsrabatt

Loading...
Singlemodus SFP+ for fibertilknytning. 1310nm. Opptil 10km rekkevidde.
Viktigste egenskaper
  • For SingleModus fiber
  • LC kontakter
  • 10GBs for opptil 10km


  • Viktigste begrensninger/forutsetninger
  • Ingen


  • Inkludert i varen
  • Ingenting


  • Teknisk info
    Hastighet: 10GBs
    Bølgelengde: 1310nm
    Modus: Singlemodus
    Maks lengde: 10km
    Kontakter: Dual LC
    Dokumenter
    S+31DLC10D Datablad_S+31DLC10D.pdf
    Kundekommentarer
    Ønsker mer vareinfo
    Navn:
    *
    E-post:
    *
    Telefon:
    *
    Kommentar:

    Tilbehør

    © 2010 - SNORLAUS.NO - Tlf: 33 05 04 62 - E-post: post@snorlaus.no